SON DAKİKA

KAHTA HABER SİTESİ

Ülkü Ocakları Adıyaman İl Başkanı Taha Şahin Oldu

Bu haber 12 Aralık 2017 - 18:59 'de eklendi ve 321 kez görüntülendi.
Ülkü Ocakları Adıyaman İl Başkanı Taha Şahin Oldu

Adıyaman Ülkü Ocakları Başkanlığına Taha Şahin getirildi.

 

Adıyaman Ülkü Ocakları İl Başkanı Ali Önat, 2 yıldır sürdürdüğü görevini Ortaöğretim Birim Başkanı Taha Şahin’e teslim etti.

 

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un makamında devir teslim yapıldı.

2 yıldır ocak başkanlığı görevini yürüten Ali Önat, bayrağa sarılı Kur’an-ı Kerim’i öperek görevini yeni başkan Taha Şahin’e devretti.

Adıyaman Ülkü Ocakları Başkanlığını Taha Şahin’e devreden Ali Önat, şu açıklamayı yaptı:

“İki yıldır yürütmekte olduğum Ülkü Ocakları Adıyaman İl Başkanlığı görevimi Genel Başkanımız Sn Olcay Kılavuz Beyin Takdirleriyle Taha Şahin Başkanıma Devretmiş Bulunmaktayım. Başkanlığım sürecinde varlıklarıyla şahsıma güç veren Ortaöğretim Teşkilatımdaki Liseli Bozkurtlara, Üniversite Teşkilatımdaki Yiğit Kardeşlerime, Bayan Birimimde İffetle Çalışan Asenalara, Çok Kıymetli Ocak Yöneticilerime, Başkan Yardımcılarıma, İlçe Ocak Teşkilatlarıma,Genel Merkez Yöneticilerimize, MHP İl ve İlçe Teşkilatlarımıza, KAMU-SEN Teşkilatlarımıza, TÜRKAV Teşkilatımıza, Ülkücü İşçiler Derneğine,Türk Ocaklarına Hilal Bıyıklı, çatal yürekli ağabeylerime, gönlü dualı nur yüzlü ablalarıma şükranlarımı arz ederim. Ülkü Ocakları’ndaki fiili görevimiz sona ermiş olsa da ülkücü-milliyetçi hareketin neferleri olarak “Önce ülkemiz ve milletimiz sonra biz” anlayışı ile yüce Türk devletine,şanlı Türk milletine hizmet etmeye devam edeceğiz”

Ülkü Ocakları Adıyaman İl Başkanlığını Ali Önat’tan devralan Taha Şahin ise “Ülkü Ocakları Genel Başkanım Sayın Olcay Kılavuz Beyefendi’nin emriyle Ülkü Ocakları Adıyaman İl Başkanlığı görevini, davamızın bayrağını şerefle taşıyan Sayın Ali Önat Başkanımdan devralmış bulunmaktayım. Beni bu göreve layık gören Ülkü Ocakları Genel Başkanım Sayın Olcay Kılavuz Beyefendi’ye teşekkür eder, saygılar sunarım. Kıymetli Başkanım Ali Önat’a davamız için yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Allah kendisinden razı olsun. Bugüne kadar mensubu olmaktan şeref duyduğum bu kutlu hareketin şahsıma teslim ettiği bayrağı Başbuğumuzun da belirttiği üzere lekelemeden, yere düşürmeden, kirletmeden, şerefle taşımaya ve dalgalandırmaya çalışacağım. Vatanımıza, milletimize, devletimize neferiz. Vatan, bayrak, Kuran diye çarpan gönüllere talibiz. Bu duygu ve düşüncelerle siz kıymetli Ülküdaşlarıma saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.”şeklinde konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA