SON DAKİKA

KAHTA HABER SİTESİ

Büro Memur-Sen İl Divan Toplantısını gerçekleştirdi

Bu haber 17 Aralık 2017 - 10:37 'de eklendi ve 204 kez görüntülendi.
Büro Memur-Sen İl Divan Toplantısını gerçekleştirdi

Büro Memur-Sen Adıyaman Şube Başkanlığının il divan toplantısı geniş bir katılım ile gerçekleştirildi.

Büro Memur-Sen Adıyaman Şube Başkanlığının il divan toplantısı geniş bir katılım ile gerçekleştirildi.

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanmaz ve Genel Başkan Yardımcısı Feyim Bingöl’ün katılımı ile gerçekleşen toplantıda sendikal faaliyetler ve diğer sendikaların durumu ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantıya Büro Memur-Sen Şanlıurfa Başkanı Fethi Akbulut, Malatya Şube Başkanı Mustafa Şimşir, iş yeri temsilcileri ve ilçe temsilcileri katıldı.

Büro Memur-Sen Adıyaman Şube Başkanı Kadir Özşahin, yaptığı açılış konuşmasında sendikal faaliyetlerden bahsederek, toplu sözleşme ile ilgili konuştu.

Kadir Özşahin, “Sendikacılık uzun ince bir yoldur. Önemli olan bu yolda emin adımlarla yürümeyi bilmektir. Mutlaka sorunlarımız olacaktır. Bu sorunları hep birlikte çözmek için mücadele edeceğiz. Bu mücadele üyeler ile başlar, temsilci, şube yönetimi ve kurullar ile devam eder. Genel merkezin ortaya koyacağı çalışma ile üyelerimizin yüzünü güldürecek sonuçlar ile nihayete erdirilir” dedi.

Büro Memur-Sen Genel Başkanı Vecdi Yanmaz ise, konuşmasında memur-Sen ve Büro Memur-Sen’in vizyon ve misyonundan bahsederek, memur sendikacılığında ne kadar önemli bir yerlerinin olduğunu kaydetti.

Vecdi Yanmaz özellikle, Memur-Sen’e olan ilgiden bahsederek, memurlar için elde ettikleri kazanımlara değindi.

Diğer sendikalar karşısında hızla büyüdüklerini ve güçlendiklerini ifade eden Yanmaz, sendika olarak Türkiye’nin dertleriyle dertlendiklerini söyledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA