SON DAKİKA

KAHTA HABER SİTESİ

2018 Türkiye’de Tütün Satışı Kat be Kat Arttı

Bu haber 28 Mart 2018 - 20:07 'de eklendi ve 156 kez görüntülendi.
2018 Türkiye’de Tütün Satışı Kat be Kat Arttı

Türkiye’de Tütüncülük ve Tütün  Satılışı

Türkiye tarım ve hayvancılıkta önde gelen ülkelerden birisi ve bu özelliğini fazlasıyla iyi şekilde kullanmakta . Tarımda bir çok ürünle birlikte tütün yetiştiriciliğide önde gelmektedir . Birçok ülke tütün tarımı yapabilmektedir , ancak kaliteli ve içime uygun tütün her ülkede ve yörede yetişememektedir .

Özellikle kaliteli ve içime uygun en iyi tütünler ülkemizde “ Başta Adıyaman tütünü , çelikhan tütünü , bitlis tütünü, Ege bölgesi (Akhisar, Söke,Manisa,Denizli,Eşme civarı).Karadeniz bölgesi (Erbaa, (Bafra, Samsun, Amasya, Trabzon civarı).Trakya bölgesi (Keşan, Kırklareli çevresi).Marmara Bölgesi (Balıkesir, Bursa, Bolu, İzmit çevresi).Doğu Anadolu bölgesi Malatya, Bitlis, Diyarbakır, Muş, Hakkari)

Türkiyede birçok bölgede tütün yetiştirilmesine rağmen en sevilen tütünler genellikle doğu bölgelerinde yetişen tütünler oluyor. Doğu bölgesinin iklim ve toprak şartları tütün yetiştiriciliği için daha elverişli çünkü. Bizden en çok talep edilen tütünleri ise şu şekilde sıralayabilirim.

En iyi ve kaliteli tütünleri sıralarsak

  • Çelikhan Dağ Tütünü
  • Adıyaman Tütünü
  • Muş Tütünü
  • Bitlis Tütünü
  • Diyarbakır tütünü

Bizde Güven Tütüncülük olarak müşterilerimize en kaliteli Adıyaman tütünü ve çelikhan tütünlerini sunuyoruz . Müşterilerimizden sipariş aldıktan sonra tüm süreci mail yoluyla bilgilendirerek tütün müşterimize ulaşana kadar takibi sürdürüyoruz . Tütün güvenle ulaştıktan sonra hem tütünü satın alan  müşterimiz memnun oluyor hem de tütün satışını yapan biz memnun oluyoruz . Sonuçta bu işte her iş gibi müşteri memnuniyeti gerektiren bir iş .

Onun için çok ve problemli satışlar yapıp insanları mağdur etmektense az ama kaliteli tütünleri müşterilerimize ulaştırarak alışverişi sorunsuz tamamlıyoruz .

“ İNSANLARIN MEMNUNİYETİ EN BÜYÜK KAZANÇTIR “

GÜVEN TÜTÜNCÜLÜK / ADIYAMAN

ADIYAMANDAN TÜTÜN SİPARİŞİ VERMEK İÇİN TIKLA ile ilgili görsel sonucu

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA