SON DAKİKA

KAHTA HABER SİTESİ

4 Bin ASDEP Personeli Alımı Son Durum

Bu haber 08 Eylül 2019 - 18:33 'de eklendi ve 258 kez görüntülendi.
4 Bin ASDEP Personeli Alımı Son Durum

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından bizzat duyurulan 4 bin ASDEP personeli alımı ile ilgili olarak bölümler yenilendi.

4 bin ASDEP personeli alımı son durumu bölümler yenilendi.

Ülkemizde yaşayan ailelerin ihtiyaçlarını tespit etmek ve sorunlarını gidermek için kurulan ASDEP süreci uygulanmaya devam ediyor. Bu kapsamda çalışmaları daha da genişletmek için yeni personel alımları yapılacağı da ifade edilmişti. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk bizzat kendi sosyal medya hesabı üzerinden bu konuyu duyurmuş ve 4 bin personel alımı yapılacağını ifade etmişti. Ancak bu mesajın üzerinden aylar geçmesine rağmen halen daha herhangi bir alım yapılmadı.

Bu mesajdan sonra yaşanan en önemli gelişme ASDEP alımlarına başvuru yapabilecek iki yeni bölümün daha eklenmesi oldu. Bu değişiklik ASDEP personeli alımı yapılacağına yorumlansa da herhangi bir alım gerçekleştirilmedi. Dolayısıyla adaylar büyük bir hayal kırıklığına uğramış oldular. Şimdi ise adaylar bakanlık tarafından yeni bir açıklama yapılmasını talep ediyorlar.

Buna benzer bir çok Kamu personeli alımı ,memur alımı ve işkur iş ilanları için

www.isilanlarikariyer.com sitesini ziyaret edebilirsiniz

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA