SON DAKİKA

KAHTA HABER SİTESİ

Okullara İŞKUR TYP Başvuru Ekranı; TYP 6 Bin 555 Personel ve Güvenlik Alımları

Bu haber 16 Eylül 2019 - 16:18 'de eklendi ve 519 kez görüntülendi.
Okullara İŞKUR TYP Başvuru Ekranı; TYP 6 Bin 555 Personel ve Güvenlik Alımları

Okullara yerleştirilmek üzere İŞKUR TYP 6 bin 555 personel ve güvenlik görevlisi alımları yapacak. Toplum Yararına Programı kapsamında okulları bu alımlar ile istihdam edilen güvenlik görevlileri koruyacak. Okullara İŞKUR TYP başvuru ekranı verilmiştir.

Okullara İŞKUR TYP kapsamlı yayımlanan 6 bin 555 personel ve güvenlik görevlisi alımı ilanları duyuruldu. Başvuruları hemen alınan ilanlara sadece ilan edilen şehirler başvuru yapabiliyor. Bu alımlara en az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. TYP iş ilanları sayfamızdan duyurulmaktadır.

BAŞVURU EKRANI 》》》TIKLA

TYP Personel Alımı Yapan Şehirler;

İzmir, Aydın, Ağrı, Antalya, Artvin, Bolu, Bayburt, Ordu, Van ve Düzce şehirleri 6 bin 555 personel alımı yapıyor. Alım bu şehirler ve tüm ilçeleri olarak ilan edilmiştir.

TYP Başvuru Şartları;

En az ilkokul mezunu en fazla lise mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. Bu kapsamda başvuracaklar her hangi bir yerden emekli aylığı almıyor olması isteniyor. Güvenlik görevlisi alımlarına başvuracaklardan güvenlik kartı sertifikası istenmektedir.

İŞKUR TYP alımları her gün yenileri yayımlanıyor. Güncel ve başvurusu devam eden tüm ilanlar anında cebine gelmesi için uygulamamızı indiriniz. İnternet ortamında takip için İŞKUR iş ilanları sayfamızı takip edebilirsiniz.

İŞKUR TYP başvuru ekranı için tıklayın.

Kaynak: Okullara İŞKUR TYP Başvuru Ekranı; TYP 6 Bin 555 Personel ve Güvenlik Alımları

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA