SON DAKİKA

KAHTA HABER SİTESİ

DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan parti binası açılışına katıldı

Bu haber 27 Kasım 2020 - 19:19 'de eklendi ve 61 kez görüntülendi.
DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan parti binası açılışına katıldı

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, Adıyaman‘ın Kahta ilçesindeki parti binası açılışına katıldı.

Babacan, partisinin Adıyaman’da düzenlediği il kongresinin ardından Kahta’ya geçti.

Açılışta konuşan Babacan, DEVA Partisi olarak Adıyaman’da ve tüm ilçelerde hızlı bir şekilde örgütleneceklerini söyledi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İstanbul'da tedirgin eden görüntü! Uzun süre hafızalarınızdan silinmeyecekİstanbul’da tedirgin eden görüntü! Uzun süre hafızalarınızdan silinmeyecekYerli korona aşısında bir kritik eşik daha aşıldı! Bakan Koca, 'Umutluyuz' dediYerli korona aşısında bir kritik eşik daha aşıldı! Bakan Koca, “Umutluyuz” dediHayat kurtaracak buluş! Korona hastalarını öldüren 'sabotaj' durumunun gizemi çözüldüHayat kurtaracak buluş! Korona hastalarını öldüren “sabotaj” durumunun gizemi çözüldü

Çok sıkı çalışacaklarını dile getiren Babacan, “Bütün teşkilatımızın bundan sonra sokak sokak, kapı kapı dolaşarak çalışmaları gerekmektedir. Çalışma ve programlarımızı birebir anlatmaları gerekiyor. Yoğun bir çalışma bizi bekliyor. Ülkemiz için hayırlı çalışmaların olmasını Allahtan temenni ederim. Tekrar hayırlı olsun.” dedi.

Açılışa, DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Münevver Helün Fırat, Kahta İlçe Başkanı Muhammed Şükrü ve partililer katıldı.

Kaynak: Anadolu Ajansı / İsmail Kaya

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA