SON DAKİKA

KAHTA HABER SİTESİ

Kamu personeli alımı yeni sitesi hizmete açıldı

Bu haber 20 Şubat 2021 - 18:08 'de eklendi ve 29 kez görüntülendi.
Kamu personeli alımı yeni sitesi hizmete açıldı

Kamu kurum ve kuruluşları ilanları tek adreste toplandı. Kamu personeli alımı ve ilanları anlık olarak yayınlayan bir hizmet sunuluyor. www.kamupersonelialim.com adresinde anlık olarak yayınlanmaya başlandı.

Kamu personeli alımı yeni internet sitesi hizmet vermeye başladı. Anlık tüm kamu kurumlarına personel alımı ilanlarını ücretsiz sunuluyor.

www.kamupersonelialim.com Takip ederek tüm alımlardan anlık haber alabilirsiniz. Sosyal medya adreslerimiz TWİTTER: https://twitter.com/Kamupersoneli2 instagram: https://www.instagram.com/?hl=tr Facebook: https://www.facebook.com/kamupersonelialim1 Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCAvsro8hc9gyxoHRcL4WJvw adreslerinden anlık takip edebilirsiniz.

Kamu personeli alımı ve Devlet kurumlarına alım ilanları anlık olarak sunuluyor. İşkur ilanları, kamu bülten, kamu, resmi gazete, mevzuat, kariyer, iş ilanları, güncel haber, kamu ilanları, memur alımı, personel alımı, polis alımı, kamudan haber anlık olarak sizlere sunuluyor.

Kamu kurumları ve belediye personel alımları anlı olarak yayınlanıyor. Güncel – Kamu Personel Alımı – Memur Alımı – İş İlanları – İŞKUR İlanları – Burslar – KPSS – Öğrenciler – TYP – MEK – İEP – Askeri İlanlar – Kamu İlanları tek bir sitede bulabilirsiniz.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA